Route naar Plus Ultra
CLS Services
Bronland 12-C
6708 WH Wageningen
Telefoon: (088) 22 77 555
Wij bevinden ons in het Plus Ultra gebouw op de campus van Wageningen Universiteit.
Plan snel uw route naar ons kantoor en gebruik Routenet (auto) of 9292 Reiswijzer (OV):
OV-fiets
Ons kantoor is ook bereikbaar per OV-fiets.
De fietsafstand vanaf station Ede-Wageningen naar het Plus Ultra gebouw is 6,8km.
Rondom het gebouw is gelegenheid om uw fiets te stallen.
Openbaar vervoer
Vanaf station Ede/Wageningen:
- Bus 88 richting Wageningen. Uitstappen bij halte Droevendaalsesteeg/Campus.
- Bus 84 richting Wageningen. Uitstappen bij halte Campus/Forum.
Elektrische auto
Op de parkeerplaats achter het Plus Ultra gebouw is er de mogelijkheid om uw elektrische auto op te laden.
Auto
(Indien je gebruik maakt van een navigatiesysteem, voer in je systeem: Bronland 12 - Wageningen (zonder toevoegingen) in.)
Vanaf de snelweg DEN HAAG – AMSTERDAM – UTRECHT (A12)
- Neem afslag 24 (Wageningen/Bennekom/Ede).
- Aan het einde van de afslag, bij de verkeerslichten linksaf richting Wageningen volgen (Doctor Willem Dreeslaan. Dit wordt later de Mansholtlaan).
- Na 3,4 kilometer neem de eerste afslag op de rotonde richting de Droevendaalsesteeg. Je rijdt nu de campus van de Universiteit Wageningen op.
- Na 95 meter neem de eerste afslag links. Je bent nu op het Bronland.
- Volg de weg; steek de busbaan over en draai rechts af. Na 250 meter vind je het Plus Ultra gebouw aan de linkerzijde.
- Parkeergelegenheid is aan de voorkant van het gebouw. U kunt hier komen door 50 m na het gebouw linksaf te gaan (voor Campus Plaza), en dan gelijk links de parkeerplaats op. Bij de slagboom kunt u zich melden.
Vanaf de snelweg NIJMEGEN – DEN BOSCH (A50)
- Afslag Renkum-Oosterbeek-Wageningen, richting Wageningen
- In Wageningen bij het eerste verkeerslicht rechtsaf (Diedenweg).
- Op de Diedenweg gaat u bij het eerste verkeerslicht rechtdoor (Mansholtlaan).
- Op de Mansholtlaan gaat u op de eerste rotonde 3/4 rond, de campus op richting de Droevendaalsesteeg.
- Na 95 meter neem de eerste afslag links. Je bent nu op het Bronland.
- Volg de weg; steek de busbaan over en draai rechts af. Na 250 meter vind je het Plus Ultra gebouw aan de linkerzijde.
- Parkeergelegenheid is aan de voorkant van het gebouw. U kunt hier komen door 50 m na het gebouw linksaf te gaan (voor Campus Plaza), en dan gelijk links de parkeerplaats op. Bij de slagboom kunt u zich melden..